Napsugár Tagóvoda

Óvodánk jelenleg öt csoporttal, 150 férőhellyel működik, 2018-ban bővítésre, felújításra került.
Csoportszobáink világosak, tágasak, jól felszereltek. Udvarunk különlegessége, hogy egy jól elszeparált rész is kialakult a felújítás során, ahol madár- és állatbarát kertrészt alakítottunk ki sünlakással, odúkkal, etetőkkel. A szülőket is igyekszünk bevonni a természetóvó attitűd megalapozását célzó nevelési feladatok megvalósításába, ezért segítenek a kert kialakításában, zöld programok szervezésében.
A nevelés során nagy hangsúlyt fektetünk a gyermekek megismerésére, egyéni bánásmód alkalmazásával. Elsődleges eszközünknek a játékot, játékosságot tekintjük. Fontosnak tartjuk a mozgást, a különórák is elsősorban e köré szerveződnek.