Óvodánk bemutatkozása

A város, központhoz közeli részén, Postástelepen található a Meseház Tagóvoda. Épületünk a „Hagyományápolás a mesék világával” program szerint dolgozik. Programunkat kiegészítjük „Zöld óvodai” tevékenységeinkkel is.
Előnyös adottsága, hogy távolabb esik ugyan a főúttól, mégis jól megközelíthető akár autóbusszal, akár gépkocsival. Az óvoda épülete modern, jól felszerelt, melyhez hatalmas udvarok tartoznak. Az épületben hét csoport üzemel. Minden csoportszoba saját terasszal rendelkezik.
Óvodánkban, az Alapító Okirat szerint a többi gyerekkel együtt nevelhető sajátos nevelési igényű gyerekek mellett fogadjuk azokat a gyerekeket is, akik érzékszervi fogyatékossággal küzdenek látás tekintetében. Az épületben logopédus és pszichológus is dolgozik.